قدرت ، ناشی از دانش و مهارت در انجام عمل است.

دانش و مهارت های خود را ارتقاء دهید

شبکه دانش وینوپلاستیک

بسیار فراتر از توان خود، برای مشتریانتان رضایت مندی ایجاد کنید و روز به روز موقعیت و اعتبار خود را در بازار افزایش دهید.

از طریق شبکه دانش وینوپلاستیک ، با آخرین دستاوردهای فنی ، تحقیقاتی و علمی در حوزه یو.پی.وی.سی در ایران و جهان آشنا خواهید شد. گزارشات متنوع، مقاله های علمی به روز شده ، استانداردهای صنعت ، رویدادهای اقتصادی و چالش ها و فرصت های پیش رو در صنعت از جمله منابعی است که به آن دسترسی خواهید داشت.

تاریخ شروع به کار شبکه دانش بزودی اعلام خواهد شد.
حوزه های هدف شبکه دانش

استانداردهای صنعت

ارائه استانداردهای بروز شده در صنعت آب و فاضلاب، یکی از منابع مهم شبکه دانش است که مورد استفاده بسیاری از دست اندرکاران این صنعت واقع می شود.

منابع علمی و فنی

مقالات، کتب معروف، معرفی وب سایت های اینترنتی و نیز معرفی دانشگاه های معروف جهان، از جمله مطالبی است که در این بخش به آنها دستیابی خواهید داشت.

فرصت های تجاری

با مرور این بخش، شما به آخرین فرصت های تجاری در ایران و جهان و در حوزه های مختلف کسب و کار، دستیابی خواهید داشت. این فرصت را از دست ندهید.

صنعت فاضلاب

مطالب مرتبط با مدیریت فاضلاب و پساب ها، چرخه تصفیه فاضلاب و نیز منابع اطلاعاتی بیشماری در این حوزه را در بخش صنعت فاضلاب خواهید یافت.

صنعت آب

راه حل های محافظت از منابع آبی، تکنولوژی های مرتبط، وضعیت بحران آب در نقاط مختلف جهان از جمله موضوعاتی است که در بخش صنعت آب مطرح میگردد.

در تولید و نشر دانش، وینوپلاستیک را یاری دهید
به خانواده گسترده وینوپلاستیک بپیوندید.

رسالت وینوپلاستیک در توانمندسازی و ارتقاء دانش و مهارت های فنی مدیران و نیروی های فنی ایران عزیز در حوزه صنعت پلاستیک تعریف شده است. یقینا به منظور تحقق هر چه بیشتر این هدف ، نیاز به استفاده از تجربیات اساتید، مهندسین مشاور ، مدیریت ها و کلیه نیروهای فنی و با تجربه در این حوزه خواهیم بود. لذا از کلیه این عزیزان جهت همکاری و مشارکت در تولید محتوا و غنی تر نمودن محتوای شبکه دانش و نیز معرفی این عزیزان به جامعه صنایع پلاستیک ایران، دعوت می نماییم.

لطفا با تکمیل فرم و ارائه اطلاعات اولیه ، خط ارتباطی بین خود و وینوپلاستیک را بوجود آورید.