واحد صنایع هیدرولیک وینوپلاستیک در چهار حوزه عمده فعال است. شرکت های آب منطقه ای، شرکت شهرک های صنعتی، شرکت آب و فاضلاب، شرکت های حوزه صنعت نفت و پتروشیمی. این واحد در تولید، تامین لوله و اتصالات در تمامی این حوزه ها ، نقشی عمده ایفا می کند. صادرات لوله و اتصالات به تمامی کشورهای همسایه و مجموعه کشورهای CIS ، از مهمترین فرآیندهای کاری این واحد است.

واحد صنایع هیدرولیک

حوزه های فعالیت

صنعت نفت و پتروشیمی

واحد هیدرولیک شرکت وینوپلاستیک با توجه به ۳۸ سال تجربیات کاری در راستای تحقق سیاست های کلان بهبود و بهره وری در صنایع نفت و پتروشیمی توانسته است به عنوان مهره ای کلیدی خود را در این حوزه مطرح نماید. این واحد با تولید انواع لوله و اتصالات U-PVC ، جزو تولیدکنندگان و تامین کنندگان اصلی در حوزه صنایع نفت، پتروشیمی و شرکتهای تابعه جهت آب رسانی چاه های نفتی است.

شرکت های آب و فاضلاب

شرکت های آب و فاضلاب، مجری بزرگترین پروژه های زیست محیطی در هر کشوری از جمله ایران محسوب می شوند. تامین لوله و اتصالات خاص آبفا در جهت احداث مدرن ترین تاسیسات فاضلاب، بهبود تکنولوژی های موجود در ایجاد و توسعه شبکه، خطوط انتقال و احداث تصفیه خانه ها و تلاش در جهت پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی، توسط واحد هیدرولیک شرکت وینوپلاستیک انجام می گردد.

شهرک های صنعتی

افزایش سهم صنعت در تولید ناخالص داخلی (GDP) کشور با تاکید بر توسعه صنایع کوچک مستقر در شهرک های صنعتی است. واحد هیدرولیک شرکت وینوپلاستیک با تامین لوله و اتصالات و همکاری خود با شهرک های صنعتی در جهت توسعه و تکمیل کلیه زیر ساخت های مورد نیاز استقرار صنایع در شهرک ها و نواحی صنعتی ، نقشی مهم در بهبود فضای کسب و کار صنایع کوچک کشور ایفا میکند.

شرکت های آب منطقه ای

شرکت های آب منطقه ای مدیریت تامین، انتقال و تحویل آب مورد نیاز بخش های مختلف مصرف شامل شرب، صنعت کشاورزی ، محیط زیست و تولید برق آبی و نیز حفاظت از منابع آبی و جلوگیری از هدر رفت آب را بر عهده دارد. در این راستا، واحد هیدرولیک وینوپلاستیک همکاری تنگاتنگی با شرکت های آب منطقه ای در جهت تولید و تأمین لوله و اتصالات شبکه‌ های آب دارد.

چالش های پیش روی صنعت آب و فاضلاب کشور

چالش های پیش روی صنعت فاضلاب کشور

صنعت مدیریت فاضلاب کشور، با چالش ها و موانع مختلفی بر سر راه انجام پروژه های مرتبط دست به گریبان است. کیفیت و استانداردهای در نظر گرفته شده در لوله های فاضلابی توسط شرکت های تولید کننده از یکطرف و تخصص در بسترسازی و نصب و راه اندازی سیستم های فاضلابی توسط شرکت های پیمانکار از طرف دیگر بطور حتم برای گذر از این مشکلات ، مهمترین شاخص بشمار می رود.

چالش های پیش روی صنعت آب کشور

در حوزه صنعت آب کشور ، چالش ها و موانعی بر سر راه انجام پروژه های مختلفی که به نوعی با این صنعت و لوله های آب رسانی تحت فشار مرتبط می گردد، وجود دارد. بطور حتم برای گذر از این مشکلات ، در نظر گرفتن کیفیت لوله های آبرسانی تحت فشار و نیز خدمات فنی پیرامون آنها که توسط شرکت های تولید کننده ارائه می گردد ، در رفع و یا کاهش این موانع بسیار حائز اهمیت است.

گروه محصولات
کلیک کنید و اطلاعات دقیق تری از محصولات بدست آورید.
گروه محصولات هیدرولیکی وینوپلاستیک

بطور کلی لوله های هیدرولیکی به دو گروه بزرگ و مجزا تحت عناوین لوله های تحت فشار و لوله های فاضلابی طبقه بندی میگردد که تقریبا در هر چهار حوزه فعالیت وینوپلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد.

پروژه های موفق
کارخانه و دفتر مرکزی شرکت وینوپلاستیک

آدرس
استان البرز، کرج، کمالشهر، رضوانیه، خیابان بیستم، وینوپلاستیک

تلفن: ۳۴۷۱۱۶۲۲-۳ (۰۲۶) ، ۴۴۳۸۵۸۱۵-۶ (۰۲۶) ، ۳۴۷۹۴۵۱۵ (۰۲۶) ، ۳۴۷۰۵۰۸۲ (۰۲۶)

فاکس: ۴۴۳۸۵۸۱۷ (۰۲۶)

فاکس اینترنتی: ۸۹۷۷۵۰۳۶ (۰۲۱)

ایمیل:

ایمیل رسمی شرکت:          info@vinoplastic.com
واحد پشتیبانی فنی:           support@vinoplastic.com
واحد بازاریابی و فروش:        sales@vinoplastic.com

شبکه های اجتماعی: