SAYNO, High Performance UPVC ROOFING

اطلاعات شرکت های پیمانکار سقف های تخصصی ساینو و نیز نمایندگان فروش پروفیل های تخصصی مورد تایید وینوپلاستیک را از ما بخواهید:

شرکت های پیمانکار سقف های ساینو

مشتریان اصلی ساینو ، شرکت های پیمانکار سازنده سقف های پارکینگی هستند. کیفیت محصول ، اتخاذ تکنیک های مهندسی ویژه در طراحی ساینو ، باعث ایجاد استحکام فوق العاده این محصول ، همراه با سرعت بالا در فرآیند نصب شده است. از اینرو تعداد زیادی از شرکت های پیمانکار علاقه مند به استفاده از ساینو در قراردادهای خود با مشتریانشان شده اند. با کارشناسان وینوپلاستیک در مورد انتخاب پیمانکاران حرفه ای برای پروژه خود مشورت کنید.

با پیمانکاران مورد تایید وینوپلاستیک کار کنید.

ساینو آمیخته ای از تجربه و تکنولوژی

وینوپلاستیک ساینو را با ترکیب نوآوری و تکنولوژی و با تکیه بر پشتوانه ای از چهار دهه تجربه در حوزه UPVC ، به سبد محصولات خود اضافه کرده است. یکی از کاربردهای این پروفیل سقفی UPVC ، ساخت سقف های پارکینگی است که مزایای فراوانی نسبت به انواع دیگری از این نوع پارکینگ ها، همچون ایرانیتی ، سفالی و آردوازی دارد. سازمان های دولتی و خصوصی و اقشار مختلف مردم ، ساینو را تجربه کرده اند و از آن رضایت داشته اند.

شما هم ساینو را تجربه کنید.

ساینو ، پروفیل سقفی UPVC

استاندارد  ISIRI 13361-2, ISO 1452-2, DIN 8062

-


کاتالوگ های مرتبط

موارد کاربرد

پروفیل‌ سقفی ساینو وینوپلاستیک در عرض ۲۰ سانتی متر و با طول‌های متغییر ۶، ۱۲ و ۱۳ متر که مورد استفاده در سقف‌ پارکینگ ها،سقف‌ ترمینال‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی، سایبان‌های اماکن عمومی، استخر‌های رو باز و ...  با خواص فیزیکی و ساختاری ذیل می‌باشد:

تولید شده با دستگاه های اروپایی

  1. بسیار سبک
  2. عایق حرارتی
  3. عدم جذب آب
  4. ضد اشعه آفتاب
  5. عایق الکتریسیته
  6. تحمل بار خارجی بالا
  7. ضریب انقباض و انبساط بسیار پایین
مزیت های ساینو
۵ سال ضمانت وینوپلاستیک

ساینو بسیار آسان نصب می شود و بسیار هم سبک است. هر شاخه ۶ متری ساینو فقط یک کیلوگرم وزن دارد. ساینو عایق حرارتی است و حرارت در تابستان و برودت در زمستان را به محیط زیر سقف انتقال نمی دهد. چون ساینو UPVC است بنابراین از خاصیت عدم جذب آب ۱۰۰% ای برخوردار است. به علت استفاده از ترکیبی از مواد خاص در مواد اولیه ساینو، این محصول کاملا ضد اشعه آفتاب است. ساینو عایق الکتریسیته است. به دلیل تحمل بار خارجی بالا ، تحمل ایستادگی بسیار بالا را در مناطقی که برف سنگین می بارد را دارا است. ضریب انقباض و انبساط بسیار پایین از ویزگی های دیگر ساینو است که همین امر باعث می شود که سالیان سال و بدون تغییر شکل (دفرمه شدن) همچنان محیط پارکینگی شما را شیک نگه دارد.

ساینو ، مقاوم در مقابل گرمای شدید و یخ زدگی

تکنیک های مهندسی در نظر گرفته شده در طراحی ساینو ، باعث شده است تا محصول نهایی از کیفیت و شفافیت بی نظیری برخوردار گردد. به علت عدم مجاورت پیچ های فیکس کننده با محیط ، علاوه بر ایجاد زیبایی ظاهری، باعث جلوگیری از زنگ زدگی پیچ ها در محیط های مرطوب گردیده است. شیارهای موجود در ناحیه اتصال پروفیل ها علاوه بر ایجاد استحکام بیشتر ، از صدمه دیدن ساینو در وضعیت بد جوی مثل سرما و یخ زدگی جلوگیری می کند.

جدول مقایسه ای ساینو با دیگر محصولات موجود در بارار

جدول مقایسه ای زیر توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت وینو پلاستیک تهیه شده است. در این جدول مقایسه ای ، ساینو با سه محصول دیگر یعنی ایرانیت ، سفال و آردواز که در ساخت سقف های پارکینگی بکار می رود مقایسه می شود.

مقدار جذب آب

بسیار کم

زیاد

زیاد

زیاد

مقاومت در برابر اشعه آفتاب

مقاوم

آسیب پذیر

مقاوم

آسیب پذیر

قوس پذیری

دارد

ندارد

ندارد

ندارد

انتقال حرارت

پایین

بالا

متوسط

بالا

الاستیسیته

الاستیک

سخت

سخت

سخت

وزن

سبک

سنگین

سنگین

متوسط

جنس

UPVC

سیمان

خاک

سیمان

نام محصول

ساینو 

ایرانیت

سفال

آردواز

کارخانه و دفتر مرکزی شرکت وینوپلاستیک

آدرس
استان البرز، کرج، کمالشهر، رضوانیه، خیابان بیستم، وینوپلاستیک

تلفن: ۳۴۷۱۱۶۲۲-۳ (۰۲۶) ، ۴۴۳۸۵۸۱۵-۶ (۰۲۶) ، ۳۴۷۹۴۵۱۵ (۰۲۶) ، ۳۴۷۰۵۰۸۲ (۰۲۶)

فاکس: ۴۴۳۸۵۸۱۷ (۰۲۶)

فاکس اینترنتی: ۸۹۷۷۵۰۳۶ (۰۲۱)

ایمیل:

ایمیل رسمی شرکت:          info@vinoplastic.com
واحد پشتیبانی فنی:           support@vinoplastic.com
واحد بازاریابی و فروش:        sales@vinoplastic.com

شبکه های اجتماعی: